українська / русский

спаринг віст лого
 
МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ
1. Функціональні можливості системи GPS моніторингу транспорту

Система GPS моніторингу транспорту надасть можливість зменшити експлуатаційні витрати автопарку, контролювати використання палива, стежити за дотриманням маршрутів і графіків руху, виявляти нецільове використання автотранспорту („ліві рейси”), покращити безпеку перевезень та гарантувати збереження вантажів, здійснювати більш ефективніше управління та облік.

2. Користувачі системи GPS моніторингу транспорту
Користувачами системи GPS моніторингу транспорту є компанії або фізичні особи, які мають парк транспортних засобів та зацікавлені в контролі автотранспорту. Дані про рух транспорту будуть корисні керівництву компанії, бухгалтерії, відділам дистрибуції, маркетингу, логістики, постачання, закупівель та диспетчерам.
3. GPS моніторинг сільськогосподарської техніки
Сільськогосподарським підприємствам система GPS моніторингу транспорту надасть можливість наносити карти полів, розраховувати оброблену площу поля, документувати історію обробки полів, чергування сільськогосподарських культур, автоматично ідентифікувати навісне устаткування і визначити вид виконуваних робіт, автоматично ідентифікувати водіїв для обліку робочого часу.
4. GPS моніторинг вантажних перевезень
Компаніям, що здійснюють вантажні перевезення, система GPS моніторингу транспорту надасть можливість стежити у режимі реального часу за транспортним засобом і вантажем, контролювати дотримання маршрутів, витрати палива, відкриття дверей вантажних відсіків, температуру та вологість контейнерів, зменшити витрати на передачу даних в роумінгу тощо.
5. GPS моніторинг спецтехніки (будівельної, дорожньої та ін.)
Система GPS моніторингу транспорту дозволяє у режимі реального часу контролювати роботу спецтехніки (будівельної, кар’єрної, дорожньої, інкасаторських машин тощо). Система надає спеціалізовані можливості, наприклад, фіксувати загрузку /розгрузку бетону, напрямок обертання ротора міксера, роботу стріли будівельного крана, вивантаження вантажу самоскидом і т.д.).
6. GPS моніторинг громадського пасажирського транспорту
GPS моніторинг пасажирського транспорту надасть можливість контролювати у режимі "on-line" переміщення наземного громадського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв, маршрутних таксі). Система дозволить контролювати дотримання маршрутів і графіків руху, витрати палива, фіксувати кількість пасажирів, що перевозиться, оптимізувати транспортні потоки.
7. GPS моніторинг бензовозів
Бензовози, які перевозять від десяти до тридцяти тисяч літрів палива мають можливість зробити зловживання з паливом на дуже значну суму грошей. Система GPS моніторингу надасть можливість у режимі реального часу контролювати переміщення бензовозів, час, місце, об'єм заправок і зливів, відкриття люків і кранів, дотримання маршрутів руху, спрацьовування датчиків тощо.
8. GPS моніторинг паливозаправників і на АЗС
GPS моніторинг паливозаправників надасть можливість у режимі "on-line" здійснювати контроль палива на усіх етапах його транспортування і передачі – від стаціонарних АЗС чи нафтобаз до агротехніки на полях. Система фіксує переміщення транспортних засобів, час, місце, об'єм заправок і зливів, дотримання маршрутів руху, спрацьовування датчиків тощо.
9. GPS моніторинг та контроль персоналу
Контроль мобільного персоналу (торгових представників, агентів з продажів, менеджерів, експедиторів, кур’єрів) можна здійснювати на базі системи GPS моніторингу з використанням мобільних телефонів з вбудованими GPS приймачами або носимих GPS трекерів – Infotrack. Це надасть можливість проконтролювати переміщення персоналу, відвідування контрольних точок, час перебування у замовника, дотримання маршрутів руху.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів