українська / русский

спаринг віст лого
 
МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ :
6. GPS моніторинг громадського пасажирського транспорту
6. GPS моніторинг громадського пасажирського транспорту

GPS моніторинг пасажирського транспорту надасть можливість контролювати у режимі реального часу переміщення наземного громадського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв, маршрутних таксі).

Система GPS моніторингу транспорту надасть можливість:

  • Стежити у режимі реального часу за переміщенням транспортних засобів
  • Контролювати дотримання маршрутів, графіків руху
  • Виявляти нецільове використання автотранспорту, „ліві рейси”
  • Фіксувати місця стоянок і паркувань
  • Контролювати витрати палива
  • Здійснювати підрахунок пасажирів
  • Контролювати відкриття/закриття дверей
  • Оптимізувати транспортні потоки
  • Формувати різні спеціалізовані звіти.

Моніторинг у режимі "on-line" переміщення транспортних засобів
Використання GPS трекера дозволить контролювати у режимі "on-line" переміщення громадського транспорту. Система фіксує: місцезнаходження, швидкість і напрям руху, пройдений шлях, час і місце зупинок, покази датчиків, витрати палива, перетин контрольних зон тощо. Дані відображаються на електронній карті і узагальнюються у вигляді звітів.

Контроль дотримання маршрутів і графіків руху
За допомогою диспетчерського програмного забезпечення на електронній карті задаються маршрути та контрольні зони для будь-якого транспортного засобу. Про відхилення від маршруту або перетин меж контрольної зони повідомляється диспетчера та фіксується у звітах.

Контроль палива
До GPS трекера підключають датчики палива. Система реєструє час, місце і об'єм заправок і зливів палива, його витрати у процесі руху.

Контроль відкриття/закриття дверей
За допомогою датчиків відкриття/закриття дверей система фіксує місце і час відкриття /закриття дверей транспортних засобів і повідомляє про це диспетчера або відповідального менеджера.

ПІДРАХУНОК ПАСАЖИРІВ

Система підрахунку пасажирів дозволяє контролювати кількість пасажирів, що перевозиться в громадському пасажирському транспорті (автобуси, тролейбуси, трамваї, маршрутні таксі).

Основою системи підрахунку пасажирів є датчики підрахунку пасажирів. Датчик підрахунку пасажирів виконаний у вигляді сходинки, монтується (закріплюється стаціонарно) на вході в транспортний засіб і реагує на натиснення.

Для чого потрібна система підрахунку пасажирів?
Водії пасажирського транспорту можуть приховувати реальну кількість перевезених пасажирів. Для складання планів здачі виручки, власники транспорту влаштовують контрольний вимір пасажиропотоку. Для цього, впродовж тижня в транспортному засобі їздить контролер, який підраховує кількість перевезених пасажирів. Але такий метод виміру пасажиропотоку буде показовим і не відобразить реальну картину, оскільки водій  зупиняється тільки на зупинках і не допускає переповнювання транспортних засобів. В результаті, затверджені плани є заниженими, а різниця виручки не потрапляє в касу компанії.

Для підрахунку пасажирів на вході в транспортний засіб закріплюється датчик виконаний у вигляді сходинки. Датчик завтовшки всього 5 мм встановлюється під гумове покриття підлоги. Також монтуються датчики відкриття дверей для ведення підрахунку тільки під час входу-виходу пасажирів.

Яка точність системи підрахунку пасажирів?
В результаті отриманого досвіду експлуатації, похибка системи підрахунку пасажирів складає до 5%. Навіть якщо пасажир наступить тільки на край сходинки, це натиснення буде зафіксовано.

Як рахує система, якщо людина стоїть на сходинці двома ногами або топчеться на ній?
Система веде підрахунок пасажирів тільки під час стоянки при відкритих дверях. Крім того, спеціальний алгоритм обліку тимчасової затримки виключає підрахунок пасажирів, які встали на сходинку двома ногами або топталися на ній.

Чи порахує система двічі, якщо пасажир вийшов з транспорту? Неточність підрахунку пасажирів і відбувається із-за неодноразових входів і виходів пасажирів впродовж маршруту. Залежно від протяжності і завантаженості маршруту і збільшується ця похибка. Наприклад, на маршруті з пасажиропотоком менше 500 чоловік, похибка зменшується до 3%.

Чи працюватиме система в мороз або дощову погоду?
Мороз чи дощова погода на точність роботи системи не впливають.  Датчик підрахунку пасажирів стабільно підраховує пасажиропотік будучи залитим водою і при намерзанні снігу і льоду.

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів