українська / русский

спаринг віст лого
 
7. GPS моніторинг бензовозів

Із-за повсюдних зловживань з паливом, буквально кожен транспортний засіб потребує моніторингу і контролю. А бензовоз, який перевозить від десяти до тридцяти тисяч літрів палива, потребує особливого контролю. Перевозячи такі об'єми, недобросовісний водій може зробити зловживання на дуже велику суму грошей.

GPS моніторинг бензовозів та паливозаправників пов'язаний з рядом небезпек. Бензовози – це вибухонебезпечна техніка, тому контроль палива і спрацьовування інших датчиків пов'язаний з небезпекою виникнення в електричних ланцюгах  іскри, замикання і відповідно пожежі і/або вибуху. Тому ми пропонуємо виключно обладнання, яке сертифіковане по вибухобезпеці. Всі з'єднання поміщені у вибухобезпечні клемні з'єднувачі. Всі електричні ланцюги захищені вибухобезпечними бар'єрами.

Для здійснення GPS моніторингу бензовозів у кабіну транспортного засобу встановлюється GPS трекер, у паливні баки бензовозу монтується датчик рівня палива, а на люки і на ящик зливних кранів бензовозу встановлюються спеціальні датчики для визначення їх відкриття.

У режимі "on-line" зібрана інформація надсилається на диспетчерське місце. Диспетчер може стежити у режимі реального часу за переміщенням транспортних засобів, проаналізувати всі місця зупинок, відкриття люків і кранів, заправки і зливи, а також дотримання затверджених маршрутів руху.

Компанії, які будуть використовувати систему GPS моніторингу транспорту, отримають конкурентну перевагу. Оскільки замовники палива і транспортних послуг віддадуть перевагу тим компаніям, які надають гарантії по доставці у визначений строк повного об'єму палива з відсутністю можливостей для зловживань. Також це важливо для компаній перевізників, оскільки система дозволить забезпечити  контроль транспорту і зменшити кількість списаного "на втрати" палива.

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів