українська / русский

спаринг віст лого
 
МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ :
8. GPS моніторинг паливозаправників і на АЗС
8. GPS моніторинг паливозаправників і на АЗС

Проблема контролю паливозаправників важливою є для сільськогосподарських компаній, що мають у складі парк паливозаправників.
Паливозаправники здійснюють оперативну заправку паливом агротехніки на полях в сезон сільськогосподарських робіт. Паливозаправники отримують паливо на стаціонарних АЗС або на нафтобазах. На усіх етапах транспортування та передачі палива існує можливість для зловживань. Тому важливо здійснювати моніторинг всього ланцюжка споживачів палива від нафтобази і заправної станції до агротехніки на полі.

GPS моніторинг бензовозів та паливозаправників пов'язаний з рядом небезпек. Бензовози та паливозаправники – це вибухонебезпечна техніка, тому контроль палива і спрацьовування інших датчиків пов'язаний з небезпекою виникнення в електричних ланцюгах  іскри, замикання і відповідно пожежі і/або вибуху. Тому ми пропонуємо виключно обладнання, яке сертифіковане по вибухобезпеці. Всі з'єднання поміщені у вибухобезпечні клемні з'єднувачі. Всі електричні ланцюги захищені вибухобезпечними бар'єрами.

На паливозаправники монтуються GPS трекери, датчики палива, при необхідності зчитувачі RFID карток, призначені для ідентифікації водіїв.

Система GPS моніторингу транспорту надасть можливість диспетчерові встановити факт і об'єм заправки. Зіставлення об'ємів палива, відпущеного паливозаправником і отриманого транспортним засобом, надасть можливість встановити факт "недоливу".

Інформація про місце, час, об'єм заправок/зливів та про водіїв відображається на електронній карті місцевості та фіксується у звітах.

GPS моніторинг і контроль палива на стаціонарних АЗС
Застосування системи GPS моніторингу не обмежується моніторингом транспорту. Система GPS моніторингу і контролю палива може використовуватися і для стаціонарних АЗС. При цьому контроль заправленого палива здійснюється за допомогою проточного датчика палива, підключеного до бортового контролера. Бортовий пристрій для даного варіанту використання системи поставляється в захисному пластиковому корпусі, в якому додатково знаходяться блоки іскрозахисту. Застосування блоку іскрозахисту забезпечує безпечне сполучення пристроїв, розташованих у вибухонебезпечній зоні, з пристроями, встановленими поза вибухонебезпечною зоною.

Ідентифікація одержувача палива здійснюється за допомогою зчитувача RFID карток. Якщо транспортний засіб, що заправляється, обладнаний датчиком рівня палива, можна виявити невідповідності між об'ємом відпущеного і отриманого палива.

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів