українська / русский

спаринг віст лого
 
МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ :
9. GPS моніторинг та контроль персоналу
9. GPS моніторинг та контроль персоналу

В наш час успіх всієї компанії багато в чому залежить від якості роботи персоналу, який має прямий контакт з клієнтами компанії. Це торгові представники, агенти з продажів, менеджери з продажів, кур’єри, експедитори і так далі. Вони проводять основну частину робочого часу, знаходячись поза офісом. Для оцінки ефективності їх роботи і можливості аналізу необхідно мати достовірну інформацію про маршрути пересування працівників, факти відвідин запланованих торгових точок та кількості часу, проведеного менеджером у клієнта.

Пропонуємо рішення контролю персоналу на базі системи GPS моніторингу з використанням мобільних телефонів з вбудованими GPS приймачами або носимих GPS трекерів – Infotrack. Це надасть можливість проконтролювати переміщення персоналу, відвідування контрольних точок, перетин контрольних зон, дотримання маршрутів руху.

Використання мобільних телефонів
На мобільний телефон встановлюється програма, яка активізує GPS приймач, що визначає місцезнаходження із заданою періодичністю. Вся інформація про переміщення в режимі "on-line" передається по каналах мобільного зв'язку на сервер. Історію пересування і відвідані пункти можна переглянути через диспетчерське програмне забезпечення або через WEB-доступ. У програмному забезпеченні можна задати контрольні зони, які необхідно працівнику відвідати, а диспетчеру проконтролювати.

Використання носимих GPS трекерів – Infotrack
Infotrack - компактний пристрій зручний у застосуванні, не потребує стаціонарного монтажу у транспортний засіб. Використовується в системі GPS моніторингу в ношеному варіанті для контролю персоналу, вантажу, транспорту.

Відмінності
Використання персоналом носимих GPS трекерів Infotrack супроводжується однією і тією ж проблемою - персонал свідомо забуває заряджати акумулятор. Не зарядивши акумулятор в мобільному телефоні, працівник не зможе використовувати його для зв'язку. Тому, як показує практика, такі випадки трапляються рідше.

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів