Сучасний бізнес без зв’язку уявити неможливо. З двох однакових компаній в конкурентній ринковій боротьбі переможе та, у якій зв’язок налагоджено найкраще.
В наш час наявністю стаціонарного телефонного чи мобільного зв’язку нікого не здивуєш, однак про радіозв’язок ми звикли думати, що це – прерогатива спецслужб (поліція, СБУ, прикордонники і т.д.). Проте ситуація змінилася – внаслідок лібералізації у сфері використання радіочастот – радіостанції (або рації) стали доступними для всіх. Сьогодні кожен має можливість придбати рації, що не потребують жодних дозвільних документів або придбати такі, що реєструються за спрощеною системою реєстрації.
Радіостанції забезпечують оперативний, якісний та надійний зв’язок між працівниками, транспортними засобами та окремими об’єктами на певній ділянці простору, яка, в залежності від поставлених задач, може охоплювати від кількох до десятків (або навіть кількасот) кілометрів.
Порівняння радіозв’язку із мобільним зв’язком – відносне та умовне, однак все-таки наведемо декілька суттєвих переваг радіозв’язку від мобільного зв’язку:

 • Висока оперативність – не потрібно довго набирати чи вибирати з адресної книжки необхідний номер, і чекати з’єднання з абонентом, номер якого може виявитися зайнятим чи поза зоною досяжності. В радіостанції достатньо нажати одну клавішу передачі і вас одразу почують всі радіокористувачі (чи хтось конкретно). Точно так почуєте і ви їх.
 • Радіозв’язок забезпечує роботу в умовах, де мобільний зв’язок може бути відсутній або неможливий.
 • Немає залежності від конкретного оператора зв’язку, непотрібно платити за підключення, абонентську плату, за хвилини розмови.
 • Дуже велика кількість людей може спілкуватися одночасно (якщо налаштовані на одну частоту). А тому можливо оперативно координувати дії великої групи людей. Сигнали будуть прийняті, навіть якщо руки абонента зайняті.
 • Наявна можливість розділяти радіокористувачів на групи в залежності від специфіки завдань і відповідальності.
 • Рації у порівнянні із мобільними телефонами мають більш вологозахищений та протиударний корпус, що дозволяє використовувати їх при дуже активній діяльності та несприятливій погоді.
 • Можливість вибору параметрів обладнання та системи (частотний діапазон, потужність, вид модуляції і т.д.), що є неможливим для мобільного зв’язку.

Саме тому професійні радіостанції залишаються незамінним обладнанням у сферах, де секунди вирішують багато – швидка медична допомога, поліція, армія, поліція охорони, підрозділи ДСНС , комунальні та аварійні служби і т.д.
Окрім використання радіостанцій у державних та екстрених службах, обладнання радіозв’язку застосовується у найрізноманітніших сферах господарства. Це:

 • Підприємства нафтогазового комплексу (газопроводи, нафтопроводи), енергогенеруючі та енергорозподільчі компанії (теплові та електричні мережі), підприємства видобувної промисловості;
 • Банки та їх філії, інші фінансові установи;
 • Комерційні та торгівельні структури (бізнес-центри, офіси, супермаркети, гуртівні, ринки);
 • Науково-виробничі підприємства, компанії, асоціації, об’єднання;
 • Служби таксі та доставки, кур’єрські служби;
 • Компанії, що здійснюють пасажирські та вантажні перевезення;
 • Служби охорони і супроводу;
 • Організації сфери мистецтва, відпочинку та спорту (театри, цирки, казино, нічні клуби, бази відпочинку, спортивні клуби).

А також радіостанції забезпечують зв’язок користувачів на відпочинку і у спорті. Вони будуть корисні на дачі, у туристичному поході, на рибалці та охоті, у поході за грибами і ягодами, в горах, на серфінгу, пейнтболі, у прижках із парашутом, автотуризмі, альпінізмі і т.д.
Світові виробники в конкурентній боротьбі за покупцями виготовляють різноманітні радіостанції, що максимально задовольняють наші потреби і побажання. Сучасний професійний дизайн, компактний міцний вологозахищений корпус, рідкокристалічний індикатор із підсвіткою (із вказанням номера каналу, режиму роботи рації, ступеня розряду акумуляторів і т.д.), шифратор мови (скремблер), різні варіанти функції сканування /пошуку кореспондентів, подавлювач шумів ефіру та функції обробки аудіосигналу, економія заряду акумуляторних батарей рації, програмовані функціональні клавіші радіостанції, спеціальні кнопки виклику чи допомоги, вібровиклик, адресний селективний виклик, клонування даних по радіоканалу, голосове управління (VOX), вбудований тоновий сигналінг, CTCSS/DTCS кодер/декодер та DTMF декодер, таймер обмеження часу передачі, програмування рації за допомогою ПК – це далеко не повний перелік функціональних можливостей сучасних радіостанцій.
Для портативних та автомобільних радіостанцій пропонується також широкий спектр супутнього обладнання та аксесуарів – антени автомобільні/стаціонарні/базові різних частотних діапазонів та характеристик, кронштейни та магнітні основи для автомобільних радіостанцій, кабелі для антен, засоби програмування і налаштовування радіостанцій за допомогою ПК (програматори), акумулятори, блоки живлення, „швидкі” та „повільні” зарядні пристрої, маніпулятори, гарнітури різних функцій та варіантів (гарнітури прихованого ношення, гарнітури із адаптером VOX/PTT, наголовні гарнітури, навушні гарнітури, гарнітури лорингофонні із звуководом, настільні/стаціонарні гарнітури), модулі та контролери для роботи рації у спеціальних мережах зв’язку, шифратори мови (скремблери), чохли, кріплення для радіостанції і т.д.
Як висновок, усе радіообладнання умовно можна поділити на наступні групи:

 1. Переговорні пристрої;
 2. Апаратура аматорського радіозв’язку;
 3. Обладнання професійного радіозв’язку:
 • професійні портативні радіостанції,
 • професійні мобільні радіостанції (автомобільні, авіаційні, морські),
 • стаціонарні/базові радіостанції;
 • додаткове супутнє радіообладнання (ретранслятори, скануючі приймачі, антени).

У сфері радіозв’язку наше підприємство надає наступні послуги: професійні консультації, допомога у формуванні системи радіозв’язку, підбір обладнання, що максимально відповідатиме потребам і можливостям Замовника як за ціною, так і за якістю, проведення випробовування в реальних умовах з метою врахування усіх завад і перешкод, надання радіостанцій в оренду для проведення масових заходів, продаж, монтаж, налагодження, гарантійне та післягарантійне обслуговування радіообладнання.
Більш детальну інформацію про обладнання радіозв’язку, яке ми пропонуємо, ви зможете знайти на наступних web-сторінках нашого сайту:

 • Переговорні пристрої
 • Автомобільні радіостанції
 • Портативні радіостанції

Радіостанції завжди забезпечать якісний та надійний зв’язок із колегами, друзями і близькими та стануть незамінними помічниками як на роботі, так і на відпочинку.